Χώρος εκδηλώσεων – 3ος όροφος

Η εκδήλωσή σας στο Μουσείο

Το κτίριο του Μουσείου Μαρία Κάλλας βρίσκεται σε έναν από τους πιο τουριστικούς κεντρικούς δρόμους της Αθήνας, την οδό Μητροπόλεως 44, όπου κατά μήκος της υπάρχουν πολλά διατηρητέα κτίρια του προηγούμενου αιώνα.

Η θέση του προσφέρει ένα «άνοιγμα» ανάμεσα σε άλλα κτίρια με υπέροχη θέα προς την Ακρόπολη και τις παρυφές της Πλάκας, αποτελώντας ιδανικό χώρο για τη διοργάνωση ιδιαίτερων εκδηλώσεων.

Ο χώρος εκδηλώσεων του Μουσείου Μαρία Κάλλας,  χωρητικότητας 100 τμ. είναι κατάλληλος για να φιλοξενήσει ομιλίες, εταιρικές εκδηλώσεις,  συνέδρια, ημερίδες, κοινωνικές εκδηλώσεις, επίσημα δείπνα,  σεμινάρια, workshops, θεατρικές και μουσικές εκδηλώσεις, team building events, προβολές, διαφημιστικά / κινηματογραφικά γυρίσματα κ.α.

*Συνδυάστε την εκδήλωσή σας με μια επίσκεψη στο μοναδικό μουσείο στον κόσμο αφιερωμένο στη Μαρία Κάλλας.

Επικοινωνήστε μαζί μας για να σας ενημερώσουμε για τη διαθεσιμότητα των χώρων και για τις παρεχόμενες υπηρεσίες οργάνωσης εκδηλώσεων.

E-mail: info@mariacallasmuseum.gr

Τηλέφωνο: 210 44 04 204